FAQ
pоglеdајtе listu pitаnjа
Publikаciје
prеuzmitе publikаciје
Оktоbаr 2020
PоnUtоSriČеtPеtSubNеd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
» Agencija za državnu upravu Republike Srpske » Zapošljavanje » Intervjui

Intervjui

Informacije za konkurs: Poreska uprava

Оdštаmpај dоkumеnt Intervjui 18 Sеptеmbаr 2020

Broj: 23.03/120-1039/20

Datum: 11.09.2020. godine

Na osnovu člana 35. stav 2. Zakona o državnim službenicima (" Službeni glasnik  Republike Srpske", broj:118/08, 117/11, 37/12 i 57/16), a u vezi sa javnim konkursom za popunu upražnjenih radnih mjesta u Poreskoj upravi, Agencija za državnu upravu objavljuje sastav Konkursne komisije i spisak kandidata koji ispunjavaju opšte i posebne uslove  iz  javnog  konkursa:

 

          Sastav Konkursne komisije za izbor kandidata:

 

  1. Miodrag Milošević, Poreska uprava
  2. Ivana Tadić, Poreska uprava
  3. Davorka Sladojević, Poreska uprava
  4. Nebojša Bursać, lista članova konkursnih komisija za izbor d/s
  5. Rade Kurtović, lista članova konkursnih komisija za izbor d/s

 

Spisak kandidata koji ispunjavaju opšte i posebne uslove iz javnog konkursa  kako slijedi:

 

I Viši stručni saradnik za pružanje elektronskih  usluga, Sjedište PU, Sektor za  usluge poreskim obveznicima (1.13.)

 

1.       Arsenić Sanja,

2.       Vujinović Tina,

3.       Gajić Žarko,

4.       Dragana Šmitran,

5.       Kecman Samac Jovana,

6.       Popović Miljić Mileva,

7.       Savić Slađana,

8.       Sukara Vera,,

9.       Tomić Mladen,

 

II  Viši stručni saradnik za naplatu i složene usluge, Područni centar Banja Luka, Odjeljenje naplate za pravna lica   (1.14.)

1.       Arsenić Sanja,

2.       Babić Dragana,

3.       Brković Jasmina,

4.       Vujinović Tina,

5.       Gajić Žarko,

6.       Janjetović Dragana,

7.       Kecman Samac Jovana,

8.       Kovačević Mirko,

9.       Miletić Miloš,

10.   Pena Dragana,

11.   Popović-Miljić Mileva,

12.   Savić Slađana,

13.   Tomić Mladen,

14.   Šmitran Dragana

 

III   Viši stručni saradnik za naplatu i složene usluge, Područni centar Banja Luka, Odjeljenje naplate za preduzetnike   (1.15.)

1.       Aleksić Vesna,

2.       Arsenić Sanja,

3.       Babić Dragana,

4.       Bajić Mirjana,

5.       Bajrić Saša,

6.       Bogdanović Nikola,

7.       Brković Jasmina,

8.       Višekruna Radojka,

9.       Vrhovac Saša,

10.   Vujinović Tina,

11.   Gajić Žarko,

12.   Guja Spasoje,

13.   Đenadija Dragana,

14.   Janjetović Dragana,

15.   Kelečević Jovana,

16.   Kecman Samac Jovana,

17.   Kovačević Mirko,

18.   Kubat Irena,

19.   Malinović Sanja,

20.   Miletić Miloš,

21.   Pena Dragana,

22.   Plavšić Kristina,

23.   Popović-Miljić Mileva,

24.   Rodić Mirjana,

25.   Savić Slađana,

26.   Salić Dragana,

27.   Sladojević Boris,

28.   Sladojević Nikolina,

29.   Stojčević Aleksandar,

30.   Tomić Marija,

31.   Tomić Mladen,

32.   Topalović Renata,

33.   Šmitran Dragana

 

IV   Viši stručni saradnik za registraciju i usluge, Područni centar Banja Luka, PJ Banja Luka   (1.16.)

1.       Aleksić Vesna,

2.       Arsenić Sanja,

3.       Babić Dragana,

4.       Bajrić Saša,

5.       Bogdanović Nikola,

6.       Božičković Svjetlana,

7.       Brković Jasmina,

8.       Višekruna Radojka,

9.       Vrhovac Saša,

10.   Vujinović Tina,

11.   Vuković Nedeljko,

12.   Gajić Žarko,

13.   Guja Spasoje,

14.   Đenadija Dragana,

15.   Janjetović Dragana,

16.   Jović Radan,

17.   Jovičić Nikola,

18.   Kelečević Jovana,

19.   Kecman Samac Jovana,

20.   Knežević Marina,

21.   Kovačević Mirko,

22.   Kočić Dara,

23.   Kubat Irena,

24.   Malinović Sanja,

25.   Matijašević Tanja,

26.   Miletić Miloš,

27.   Panić Aleksandar,

28.   Pena Dragana,

29.   Plavšić Kristina,

30.   Popović-Miljić Mileva,

31.   Rodić Mirjana,

32.   Savić Slađana,

33.   Salić Dragana,

34.   Sladojević Boris,

35.   Sladojević Nikolina,

36.   Stojčević Aleksandar,

37.   Sukara Vera,

38.   Tomić Marija,

39.   Tomić Mladen,

40.   Topalović Renata,

41.   Trivić Milijana,

42.   Umičević Dragan

43.   Šmitran Dragana

 

V  Viši stručni saradnik za prijem i obradu poreskih prijava, Područni centar Banja Luka, Odjeljenje naplate za pravna lica (1.17.)

1.       Aleksić Vesna,

2.       Arsenić Sanja,

3.       Babić Dragana,

4.       Bajić Mirjana,

5.       Bajrić Saša,

6.       Bogdanović Nikola,

7.       Božičković Svjetlana,

8.       Brković Jasmina,

9.       Višekruna Radojka,

10.   Vrhovac Saša,

11.   Vujinović Tina,

12.   Gajić Žarko,

13.   Guja Spasoje,

14.   Đenadija Dragana,

15.   Janjetović Dragana,

16.   Jović Radan,

17.   Jovičić Nikola,

18.   Kecman Samac Jovana,

19.   Knežević marina,

20.   Kovačević Mirko,

21.   Kočić Dara,

22.   Kubat Irena,

23.   Matijašević Tanja,

24.   Miletić Miloš,

25.   Panić Aleksandar,

26.   Pena Dragana,

27.   Plavšić Kristina,

28.   Popović-Miljić Mileva,

29.   Rodić Mirjana,

30.   Savić Slađana,

31.   Salić Dragana,

32.   Sekulić Siniša,

33.   Sladojević Boris,

34.   Sladojević Nikolina,

35.   Stojčević Aleksandar,

36.   Sukara Vera,

37.   Tomić Marija,

38.   Tomić Mladen,

39.   Topalović Renata,

40.   Trivić Milijana,

41.   Umičević Dragan

 

VI  Viši stručni saradnik za naplatu i usluge, Područni centar Banja Luka, Odjeljenje naplate za fizička  lica, takse i kazne  (1.18.)

1.       Aleksić Vesna,

2.       Arsenić Sanja,

3.       Babić Dragana,

4.       Bajić Mirjana,

5.       Bajrić Saša,

6.       Bogdanović Nikola,

7.       Božičković Svjetlana,

8.       Brković Jasmina,

9.       Višekruna Radojka,

10.   Vrhovac Saša,

11.   Vujinović Tina,

12.   Gajić Žarko,

13.   Guja Spasoje,

14.   Đenadija Dragana,

15.   Janjetović Dragana,

16.   Jović Radan,

17.   Jovičić Nikola,

18.   Kelečević Jovana,

19.   Kecman Samac Jovana,

20.   Knežević Marina,

21.   Kovačević Mirko,

22.   Kubat Irena,

23.   Matijašević Tanja,

24.   Miletić Miloš,

25.   Panić Aleksandar,

26.   Pena Dragana,

27.   Plavšić Kristina,

28.   Popović-Miljić Mileva,

29.   Rodić Mirjana,

30.   Savić Slađana,

31.   Salić Dragana,

32.   Sekulić Siniša,

33.   Sladojević Boris,

34.   Sladojević Nikolina,

35.   Stojčević Aleksandar,

36.   Sukara Vera,

37.   Tomić Marija,

38.   Tomić Mladen,

39.   Topalović Renata,

40.   Trivić Milijana,

41.   Umičević Dragan

42.   Šmitran Dragana

 

VII  Stručni saradnik za naplatu, Područni centar Banja Luka, Odjeljenje naplate za fizička lica, takse i kazne   (1.19.)

1.       Blesić Milka,

2.       Vujinović Dunja,

3.       Ćup Svjetlana,

4.       Đuranović Jelena,

5.       Glamočak Tatjana,

6.       Klopić Dalibor,

7.       Petrović Sanja

 

Razgovor - ulazni intervju sa kandidatima koji ispunjavaju opšte i posebne uslove obaviće se dana 18.09.2020. godine (petak) u prostorijama Agencije za državnu upravu, sa početkom u 9:00 časova, o čemu će biti i pismeno obavješteni.

 

                                                                                      v. d.  DIREKTOR 

                          Saša Gligorić

Priјаvа kоrisnikа


  Rеgistruјtе sе!
Аnkеtа
Da li lako dolazite do potrebnog sadržaja na stranici?
Pоpulаrni dоkumеnti
pdf Zahtjev za polaganje stručnog ispita
(593.7KB)
pdf Zahtjev za oslobađanje od polaganja stručnog ispita
(906.1KB)
pdf Prijava na javni konkurs
(423.1KB)
pdf Rеgistrаciја nа wеb sајt Аgеnciје zа držаvnu uprаvu sа uputstvоm zа еlеktrоnsku (online) prijavu na javni konkurs/interni oglas/stručni ispit/obuke
(1.7MB)
pdf Časopis "Moderna uprava broj 2"
(1.4MB)
Ћирилична верзија