FAQ
погледајте листу питања
Публикације
преузмите публикације
Аугуст 2018
ПонУтоСриЧетПетСубНед
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» Агенција за државну управу Републике Српске » Запошљавање » Интервјуи

Интервјуи

Информације за конкурс: Пореска управа

Одштампај документ Интервјуи 23 Мај 2018

Број: 23.03/120-192/18

Датум: 14.05.2018. године

На основу члана 35. став 2. Закона о државним службеницима („Службени гласник  Републике Српске", број: 118/08, 117/11, 37/12 и 57/16) и члана 15. став 1. Правилника о јединственим правилима и процедури јавне конкуренције за запошљавање и постављење државних службеника („Службени гласник Републике Српске", број: 69/09, 31/12 и 24/15), а у вези са јавним конкурсом за попуну упражњених радних мјеста у Пореској управи, објављеним дана 21.03.2018. године, Агенција за државну управу објављује састав Конкурсне комисије и списак кандидата који испуњавају опште и посебне услове  из  јавног  конкурса:

 

          Састав Конкурсне комисије за избор кандидата:

 

  1. Продановић Владо, Пореска управа
  2. Баштић Милан, Пореска управа
  3. Тадић Ивана, Пореска управа
  4. Куртовић Раде, листа чланова конкурсних комисија за избор д/с
  5. Мандић Боро, листа чланова конкурсних комисија за избор д/с

 

 

Списак кандидата који испуњавају опште и посебне услове из јавног конкурса  како слиједи:

 

I Стручни сарадник за пореске обвезнике, Подручни центар Бања Лука, Подручна јединица Бања Лука, Одсјек за пријем и обраду пореских пријава (1.8.)

  1. Батар Дајана, Бања Лука
  2. Велимир Дарко, Бања Лука
  3. Вујиновић Дуња, Лакташи
  4. Зељковић Ведрана, Бања Лука
  5. Каракаш Милан, Србац
  6. Лакић Александар, Бања Лука
  7. Обрадовић Љиљана, Бања Лука
  8. Пантић Горана, Бања Лука
  9. Праштало Тијана, Бања Лука
  10. Савановић Наташа, Приједор
  11. Тодоровић Раде, Бања Лука
  12. Шибаревић Маја, Бања Лука
  13. Шкорић Слободанка, Бања Лука

II Виши стручни сарадник за обраду предмета, Подручни центар Бања Лука, Подручна јединица Лакташи (1.10)

  1. Вишекруна Радојка, Бања Лука
  2. Вучановић Драгана, Лакташи
  3. Добраш Слађана, Бања Лука
  4. Ђурановић Дејан, Бања Лука
  5. Ђурђевић Сања, Шамац
  6. Ђурић Милан, Бања Лука
  7. Јанковић Татјана, Бања Лука
  8. Јањетовић Драгана, Бања Лука
  9. Јоветић Нада, Бања Лука
  10. Јовичић Синиша, Бања Лука
  11. Ковачевић Марко, Бања Лука
  12. Лужија Милена, Бања Лука
  13. Лукић Горан, Модрича
  14. Марић Зоран, Бања Лука
  15. Милетић Милош, Србац
  16. Мирнић Анкица, Бања Лука
  17. Недимовић Немања, Бања Лука
  18. Обрадовић Јелена, Пале
  19. Оро Лана, Дервента
  20. Поповић Марко, Бања Лука
  21. Прерад Сандра, Градишка
  22. Радмановић Свјетлана, Лакташи
  23. Ритан Марко, Приједор
  24. Савић Дајана, Бања Лука
  25. Савић-Улетиловић Жељка, Бања Лука
  26. Сладојевић Борис, Бања Лука
  27. Стевановић Марио, Бања Лука
  28. Стојчевић Александар, Бања Лука
  29. Трубајић Дарја, Бања Лука
  30. Џепина Данијела, Лакташи
  31. Шикман Немања, Бања Лука
  32. Шобот Звјездана, Бања Лука

III Виши стручни сарадник за обраду предмета, Подручни центар Бања Лука, Подручна јединица Котор Варош (1.11.)

  1. Вишекруна Радојка, Бања Лука
  2. Добраш Слађана, Бања Лука
  3. Ђурановић Дејан, Бања Лука
  4. Ђурђевић Сања, Шамац
  5. Јанковић Татјана, Бања Лука
  6. Јовичић Синиша, Бања Лука
  7. Лужија Милена, Бања Лука
  8. Мандић Јелена, Котор Варош
  9. Марић Зоран, Бања Лука
  10. Мирнић Анкица, Бања Лука
  11. Обрадовић Јелена, Пале
  12. Оро Лана, Дервента
  13. Пејановић Зорица, Челинац
  14. Поповић Марко, Бања Лука
  15. Ритан Марко, Приједор
  16. Савић Дајана, Бања Лука
  17. Сладојевић Борис, Бања Лука
  18. Тепић Ивана, Котор Варош
  19. Трубајић Дарја, Бања Лука
  20. Шикман Немања, Бања Лука

IV Млађи порески инспектор, Подручни центар Приједор, Одјељење за контролу (1.12.)

  1. Ђурић Жељко, Петрово
  2. Ђурић Милан, Бања Лука
  3. Милиновић Младен, Приједор
  4. Недимовић Немања, Бања Лука
  5. Обрадовић Јелена, Пале
  6. Пашић Драгана, Приједор
  7. Радмановић Свјетлана, Лакташи
  8. Савић-Улетиловић Жељка, Бања Лука
  9. Телебак Николина, Бања Лука

V Стручни сарадник - порески извршитељ, Подручни центар Приједор, Одјељење наплате за правна лица (1.13.)

  1. Вујановић Драгана, Приједор
  2. Дејановић Љупка, Приједор
  3. Драгаш Бранко, Козарска Дубица

VI Виши стручни сарадник за наплату и услуге, Подручни центар Приједор, Одјељење наплате за предузетнике и физичка лица (1.14.)

  1. Вишекруна Радојка, Бања Лука
  2. Гајић Маја, Приједор
  3. Добраш Слађана, Бања Лука
  4. Драгојевић Горан, Приједор
  5. Ђурановић Дејан, Бања Лука
  6. Ђурђевић Сања, Шамац
  7. Ђурић Жељко, Петрово
  8. Ђурић Милан, Бања Лука
  9. Ђурић Слободан, Зворник
  10. Јанковић Татјана, Бања Лука
  11. Јањетовић Драгана, Бања Лука
  12. Јањош Марина, Приједор
  13. Лукић Аљоша, Приједор
  14. Максић Ведрана, Приједор
  15. Марић Зоран, Бања Лука
  16. Мирнић Анкица, Бања Лука
  17. Недимовић Немања, Бања Лука
  18. Обрадовић Јелена, Пале
  19. Пашић Драгана, Приједор
  20. Пекић Јелена, Козарска Дубица
  21. Радмановић Свјетлана, Лакташи
  22. Ритан Марко, Приједор
  23. Секула Бранко, Приједор
  24. Стрика Драган, Приједор
  25. Стојаковић Игор, Нови Град
  26. Телебак Николина, Бања Лука
  27. Трубајић Дарја, Бања Лука
  28. Удовичић Бранкица, Бања Лука
  29. Шикман Немања, Бања Лука

VII Стручни сарадник за наплату, Подручни центар Приједор, Одјељење наплате за предузетнике и физичка лица (1.15.)

  1. Вујановић Драгана, Приједор
  2. Дејановић Љупка, Приједор
  3. Драгаш Бранко, Козарска Дубица
  4. Јовановић Дијана, Козарска Дубица
  5. Савановић Наташа, Приједор
  6. Цвијић Стојан, Приједор

VIII Начелник Подручне јединице Нови Град, Подручни центар Приједор (1.16.) 

  1. Ђурић Жељко, Петрово
  2. Ђурић Милан, Бања Лука
  3. Ђурчић Наташа, Нови Град
  4. Мирнић Анкица, Бања Лука
  5. Пашић Драгана, Приједор

IX Виши стручни сарадник за посебне поступке,  Подручни центар Добој, Одјељење наплате за предузетнике и физичка лица (1.17.)

  1. Даниловић Срђан, Теслић
  2. Марић Наташа, Добој
  3. Обрадовић Јелена, Пале
  4. Оро Лана, Дервента
  5. Ристичевић Гордана, Добој

 

Интервју са кандидатима који испуњавају опште и посебне услове обавиће се дана 23.05.2018. године (сриједа) у просторијама Агенције за државну управу, са почетком у 9,00 часова, o чему ће бити и писмено обавјештени.

 

 

                                                                                          Д И Р Е К Т О Р

                            Александар Радета

 

Пријава корисника


  Региструјте се!
Анкета
Да ли лако долазите до потребног садржаја на страници?
Популарни документи
pdf Пријава за полагање стручног испита
(124.5KB)
pdf Захтјев за ослобађање од полагања стручног испита
(108.2KB)
pdf Пријава на јавни конкурс
(414.9KB)
pdf Регистрација на веб сајт Агенције за државну управу са упутством за електронску (online) приjaву нa jaвни кoнкурс/интeрни oглaс/стручни испит/oбукe
(1.7MB)
pdf Програм за полагање стручног испита за рад у управи Републике Српске
(110.5KB)
Latinična verzija